Home TC Het Trapstel › Forums › Gastenboek › TrapstelThemaTrainingTecklenburg › Reageer op: TrapstelThemaTrainingTecklenburg

De Alphamannetjes in Tecklenburg.
Mag ik u even voorstellen: de enige echte Alphamannetjes: Albert N, Ary, Bertil, Hans, Jan R, Peter L, Peter H, allemaal te G.
We deden als groep de 112 kilometers op de gedenkwaardige zaterdag, 9 juni, 2018.
Het was warm en mooi. De route was door JW uitgestippeld en was duidelijk (dank JW). Veel korte klimmetjes en een prachtige omgeving.
Een lange pauze in down town Tecklenburg zelf. Toen weer door naar elke mogelijke klim in de buurt. Er werd gezwoegd, gezweet, gevloekt en gefloten. Wat een feest.
In Bad Iburg moesten de verhitte lichamen nogmaals afgekoeld worden tot normale proporties. Wat is dan beter dan ijs.
Toen naar Lienen en de bekende klim aldaar. We hoefden maar één kant te doen, tot de cementfabriek. Ondertussen had Peter H een andere weg genomen en was Hans N (te G) al vooruitgesneld.
Onderweg werd vaak voorgesteld dit stukje Duitsland maar bij Nederland te voegen. Dan hebben wij ook wat bergjes. We zouden kunnen beginnen met een vriendschapsverdrag. En dan langzamerhand Groningen naar Tecklenburg te verplaatsen.
Maar dat is iets voor de lange termijn lijkt ons. (als enige echte Alphamannetjes).
Groeten, Jan R te G.