Gastenboek
Dauwtrappen 9 juni
-
AuteurBerichten
-
-
06/06/2018 om 12:36 #33702
Luuk
DeelnemerA.s zaterdag staat de klimtraining naar Teckelburg op het programma , als je beter wilt leren klimmen moet je zeker gaan. Maar helaas moet ik weer op tijd in stad zijn en ook zondagmorgen lukt het niet te fietsen met trapstel te fietsen. Dus heb ik het volgende bedacht om in alle vroegte op de fiets te stappen en wel om 6 uur in de ochtend. De natuur is erg mooi in de hele vroege ochtend vind ik , dus daarom dacht Dauwtrappen met trapstel hoe leuk kan het zijn.
Ik zal om 6 uur in de ochtend bij moeke Vaatstra staan . De route heeft de naam 2 maal wad aantikken en vooral het bovenste stuk tussen Noordpolderzijl en de Noordkaap is in de ochtend prachtig. Ik zal rijden met een light tempo en er is ruimte voor foto momenten. De route is ongeveer 85 km en hou er rekening dat de horeca onderweg nog niet open is.
Lien en Katinka hebben al toegezegd om te dauwtrappenn
Zal de link hierbij toevoegen .https://www.gpsies.com/map.do?fileId=jutmjosqlmkhwjtu
Groeten Luuk
-
06/06/2018 om 19:16 #33706
Jan van Wolferen
GastSorry, in het weekend slaap ik effe uit!
Maar als je morgenochtend nog mee naar Eelde wilt.
05:00uur vertrek Eendrachtsbrug!! 😕 -
06/06/2018 om 19:36 #33707
Luuk
DeelnemerSorry Jan dan slaap ik uit
-
08/06/2018 om 18:16 #33752
Geert Jan
DeelnemerKukeleku
Moeke Vaatstra,6.00 uur
Ben er.
Trouwens, 5.00 uur is nog mooier en vooral het uurtje daarvoor.
Ga het zo de Yank zeggen . -
08/06/2018 om 19:06 #33757
Herman van Mal
DeelnemerHeel veel plezier Dauwtrappers!
-
08/06/2018 om 19:39 #33759
Luuk
DeelnemerBedankt Herman,
Tot nu toe hebben de volgende leden zich gemeld Lien, Alie, GJ en ik. Voor De twijfelaars onder ons de rode trein vertrek om 6 uur in de ochtend bij Moeke Vaatstra.,Groeten Luuk
-
09/06/2018 om 10:48 #33769
Luuk
DeelnemerHet is gelukt , toch fietsers gevonden die wilde dauwtrappen. Om 6 uur hadden we afgesproken bij Moeke Vaatstra , jawel in de ochtend.
Het was spannend want de regen kwam met bakken uit de lucht dus ik dacht iedereen zegt af maar nee.Katinka en ik stonden we bij Moeke en daar kwam GJ aan met zijn nieuwe ros. Na de bewonderingskreten , kwam Lien er vrolijk aangefietst met de opmerking toch maar gegaan het wordt zo droog. Eventjes daarna kwamen Alie en Gerda eraan gefietst. Nadat we de snelheid en de route hadden besproken gingen we richting NPZ.
Wind tegen met nog een paar druppeltjes reden we naar de eerste “wadstop” . Tot aan Warffum hadden we 3 auto’s gezien dat zegt iets over dat vroeg rijden veel voordelen biedt, weinig verkeer en des te meer natuur.
Bij NPZ rustig over de dijk naar de Noordkaap gereden , wel wat hindernissen van schapen met hun lammeren . En door het natte wegdek was er wat overlast van opvliegend schapenstront maar we bleven genieten van de omgeving. . Bij de tweede Wadstop genaamd Noordkaap nog weer een fotomomentjes en toen was de wind onze vriend in de rug.Bij St Annen nog een officiële rondvraag gehad en unaniem waren we het over eens dat een dauwtraprit een leuke activiteit is . Dus hou het gastenboek in de gaten er komt een Herhaling.
Groeten Luuk
P.s voor nieuwe leden NPZ staat voor Noordpolderzijl
-
11/06/2018 om 18:55 #33800
Jan Willem
DeelnemerMooi verslag Luuk. Leuk om jullie dauwtrap ervaringen te lezen.
-
11/06/2018 om 19:16 #33803
Luuk
DeelnemerDank je Jan Willem.,
In mijn weemoed emotie moest ik ook denken aan de eerste rit met jou . De rit die toen georganiseerd werd door een club uit haren die nu ter ziele is.
Nog even of ik ga de Zuiderzeeballade zingen -
11/06/2018 om 19:51 #33805
Ekko Smith
DeelnemerLuuk ik daag je uit, met en na een paar trappistjes;
k heb nu weer een heel klein stukkie
Van die goeie ouwe tijd
-
-
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.