bg

Gastenboek

Vorige onderwerp Volgende onderwerp
Weergave van 42 reactie threads

Een slecht bericht

  • Auteur
    Berichten
    • #27630
      Anoniem
      Inactief

      In de afgelopen weken heb ik van een aantal Trapstellers spontane, aardige en opbeurende reacties gehad. Ze reageerden op mijn afwezigheid doordat was gaan rond zoemen, dat ik twee maal achter elkaar getroffen was door een klaplong met een operatie als gevolg. Ik heb dat bewust niet nadrukkelijk onder het voetlicht willen brengen. Het blijft immers privé en iedereen heeft wel eens wat. De laatste ontwikkelingen in mijn genezingsproces wijzen echter onverwacht in een geheel andere richting. Om “wilde” verhalen over mijn wegblijven te vermijden, bij deze een korte melding. Afgelopen donderdag heb ik bij mijn controle-check in het umcg te horen gekregen, dat nader onderzoek van weggenomen weefsel een kwaadaardige tumor in de longvliezen toont (mesothelioom). Partner en ik dachten bij het horen dat de longspecialist het verkeerde dossier voor zich had. Maar niet dus! Komende week een vervolg met oncologisch onderzoek. Ik zal voorlopig geen deel uitmaken van de rode trein van het Trapstel en zal de trein en zijn reizigers node missen.

    • #27632
      Ekko Smith
      Deelnemer

      Ferry, heel veel stwrkte de komende tijd.

    • #27635
      Geert Jan
      Deelnemer

      Wens jullie veel sterkte toe komende tijd .

    • #27636
      Wilma Jansen
      Deelnemer

      Wat een verschrikkelijk bericht, Ferry. Heel veel sterkte gewenst voor jou en je naasten!

    • #27637

      Ferry, Ineke en kids, heel veel sterkte, krachten liefde gewenst.

    • #27639
      Anoniem
      Inactief

      Wat een verschrikkelijk naar bericht Ferry! Ik wens jou en je naasten heel veel sterkte de komende periode.

    • #27640
      Bram
      Gast

      Dat is wel heel erg schrikken, Ferry. Heel veel sterkte voor de komende spannende tijd.

    • #27641
      Anoniem
      Inactief

      Ferry, dit is niet wat ik verwachtte. Wat een naar bericht. Ik wens jou en je familie heel veel sterkte toe.

    • #27643
      Luuk
      Deelnemer

      Wat een klotenbericht, vorige week zaterdag nog een biertje met je gedronken op de bbq bij Ronald . Je was al helemaal bezig met je herstel en nooit gedacht aan deze uitslag. Wat een naar bericht Ferry, familie ik wens jullie sterkte toe.

    • #27644
      Bertil Huiberts
      Deelnemer

      Wat een ontzettend vervelend bericht Ferry, heel veel sterkte de komende tijd en hoop je nog snel weer eens te zien op het stationnetje…

    • #27645
      Jan van Wolferen
      Gast

      Bah, wat een naar bericht! Sterkte, en kop der veur Ferry!!

    • #27646
      Joke
      Gast

      Dat komt hard aan. Ferry, Ineke en kinderen heel veel sterkte.

    • #27647
      Frits
      Deelnemer

      Ferry, verschrikkelijk om te horen. Ik wens jou en je gezin heel veel sterkte.

    • #27649
      ron
      Gast

      Wat een naar bericht ferry en heel veel sterkte voor jou en je familie

    • #27653
      Jan Duut
      Deelnemer

      Veel sterkte ouwe Reus.

    • #27654
      Jan Roeters
      Gast

      Wauw Ferry, wat shit. Sterkte!!!

    • #27656
      Tomas
      Gast

      Wat een klote bericht! Sterkte Ferry!

    • #27660
      Anoniem
      Inactief

      Sterkte Ferry!!

    • #27661
      Anoniem
      Inactief

      Bah, wat een vervelend bericht Ferry! Heel veel sterkte de komende tijd!

    • #27662
      Jos
      Gast

      Ik wens je heel veel sterkte de komende tijd, Ferry.

    • #27665

      Heel veel sterkte Ferry.

    • #27667
      Chris
      Deelnemer

      Ferry heel veel sterkte!
      Chris

    • #27668
      Victor
      Gast

      Veel sterkte Ferry!

    • #27670
      Jaap Vis
      Gast

      Wat ontzettend naar! Veel sterkte en ook voor allen in je omgeving

    • #27674
      Anoniem
      Inactief

      Wat akelig! Sterkte Ferry.

    • #27675
      José
      Gast

      Ik schrik ervan, wat een rotbericht!! Ferry heel veel sterkte toegewenst!

    • #27681
      Katinka Riensema
      Gast

      Wat een klotebericht. Veel sterkte voor jou en je gezin.

    • #27695
      Hans
      Deelnemer

      Zo onverwachts kan het komen, Ferry. Hoe schokkend zo’n bericht ook is, er is een nieuwe situatie ontstaan vanwaaruit je terug kunt komen.. Sterkte voor jullie beiden!

    • #27697
      Michiel Huisman
      Deelnemer

      Tjemig, Ferry. dat is heftig….. Veel sterkte, ook aan je familie.

    • #27699
      Herman van Mal
      Deelnemer

      Ferry, Ineke en kinderen, heel veel sterkte en met name voorspoed gewenst in deze zeer ernstige en onthutsende situatie waarin jullie je momenteel begeven. Lieve groet, Herman

    • #27701
      Ger Ettes
      Gast

      Ferry, wat een naar bericht! Heel veel sterkte toegewenst voor jou en je naasten. Ik mis je elke Trapstel rit maar hoop doet leven. Sterkte met het oncologisch ondezoek deze week.

    • #27705

      heel veel sterkte Ferry!

    • #27711
      Anoniem
      Inactief

      Heel, heel veel sterkte Ferry en familie.

    • #27718
      Egbert
      Gast

      Ferry heel veel sterkte voor jou en je familie.

    • #27719
      Anne
      Deelnemer

      Veel sterkte, Ferry en familie.

    • #27731
      alie
      Gast

      Ferry, wat een schrik, dit is niet te bevatten. Sterkte en knokken hoor!!!!! Liefs voor jou en Ineke en jullie kinderen.

    • #27739
      Tiemen
      Gast

      Verdorie Ferry wat een ontzettend kloten bericht. Ik wens jou en je familie heel veel sterkte! Kop d’r veur kearel.

    • #27762
      Gerrit
      Deelnemer

      Beste Ferry, heel veel sterkte!!!

    • #27813
      Fred Lahuis
      Deelnemer

      Dag Ferry, dat is een harde en nare tijding. Heel veel sterkte de komende tijd voor jou en natuurlijk ook voor je familie.

    • #27910
      Anoniem
      Inactief

      Ferry’wat een ontzettend naar bericht om te lezen wens jullie heel veel sterkte.

    • #27924
      Anoniem
      Inactief

      Beste Trapstellers. Een ieder bedankt voor zijn/haar blijk van medeleven, aanmoediging, goede wensen, etc.
      Eind vorige week oncologisch vervolg onderzoek gehad. Vooralsnog met redelijk positief nieuws uit het umcg vertrokken.
      In staccato de zienswijze longoncoloog: Kwaadaardige cellen onmiskenbaar aanwezig. Longfoto’s, ct-scan tonen echter geen expliciete tumorhaard. Voorlopig nog slechts microscopisch klein aanwezig. Incubatietijd van deze ziekte lang. Een en ander wettigt vermoeden dat serieuze uitbraak nog best lang (?) op zich kan laten wachten. Liefst nu direct een pet-scan voor oordeelsvorming, maar lichaam na operatie nog te onrustig (over 5-6 weken).
      Al met al dus voorzichtig positief. Op hometrainer alweer actief. Fietsen “buiten” door trillingen is nog te gevoelig voor gekwetste borstpartij (toch al niet van Tarzan formaat!). Iedereen veel fietsplezier.

    • #27925
      Tiemen
      Gast

      Goed om te horen Ferry. Je positieve instelling heeft er in ieder geval niet onder te leiden gehad.
      Sterkte!

    • #27930
      Christien Siertsema
      Gast

      Hallo Ferry,

      Was erg geschrokken over het nare bericht over jouw. ik hoorde het van Jan, des gevraagd. Ik wil je heel veel sterke wensen.
      (ik ben niet zo,n frekwente gastenboek bezoekster dus) ik moet altijd erg om je humoristische opmerkingen lachen nu ook weer, (toch al niet van Tarzan formaat) Super dat je de dingen met humor benadert. heel positief dus.

Weergave van 42 reactie threads
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar overzicht