bg

Gastenboek

Vorige onderwerp Volgende onderwerp
Weergave van 5 reactie threads

Fiets Elfstedentocht 21 mei 2018

  • Auteur
    Berichten
    • #31134
      Anoniem
      Inactief

      Zijn er net als mij meer liefhebbers om op 21 mei 2018 de Elfstedentocht te fietsen? Ik zit al langer met het idee om deze een keer te gaan fietsen. Het lijkt me leuk om dit met een groep Trapstellers te doen 🙂

      Ik zag dat de inschrijving open staat tot en met vrijdag 15 december 2017. Wellicht leuk om dit met elkaar te organiseren!

      Arno

    • #31137
      Mathieu
      Gast

      Inschrijven is een loterij en geen garantie dat je ook kunt starten. Als groep starten kan maar moet je met de organisatie regelen. Gezien de massale deelname zit het risico er in dat je elkaar verliest onderweg.
      Er zijn ongetwijfeld leden die zich al hebben ingeschreven, ik ben samen met Conny al verzekerd van een startbewijs.
      Eerst maar even afwachten welk startnummer we krijgen.

    • #31279
      José
      Gast

      Ik ben ook verzekerd van deelname, als groep fietsen is altijd mogelijk ook al zit je niet in een zelfde groep! Dan moet er wel in de groep van de laatste groepslid worden gestart.

    • #31475
      Anoniem
      Inactief

      Ik ben helaas beide keren uitgeloot. Ik wens de Trapstellers die wel meedoen veel plezier 🙂

      Mocht iemand een startbewijs over hebben, houd ik me natuurlijk aanbevolen!

    • #31477
      Luuk
      Deelnemer

      Niet de enige ook Katinka en ik. Dus binnenkort maar op Elfstedentocht kaarten jacht.

      Groeten Luuk

    • #31489
      Michel
      Deelnemer

      Ik ben ook uitgeloot. Voor de tweede ronde ontving ik vrijdag om 17.13 de mail en probeerde om 17.45 een kaart te krijgen en het was al uitverkocht. Na Pasen komt er een vraag en aanbod op de site van de fietselfstedentocht en daar zijn vaak nog wel kaarten te krijgen(voor de latere startgroepen).

Weergave van 5 reactie threads
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar overzicht