bg

Gastenboek

Vorige onderwerp Volgende onderwerp
Weergave van 6 reactie threads

wo. 11 mei.

  • Auteur
    Berichten
    • #19386
      Geert Jan
      Deelnemer

      Volle bak vanavond., daar op dat immer gezellige Kardinge.
      Voor het eerst van mijn leven was het daar echt gezellig, een goeie hangplek.
      Volle klas van Jaap, Herman en Martijn.
      Veel gezichten waar ik geen naam bij zou kunnen bedenken, ook wel volledig nieuwe mensen vanavond. heel gezellig allemaal, maar er moet wel gefietst worden.
      Het werd light + / medium -.
      Het werd Noordpolderzijl.
      Richting noordpool en dan linksaf, het gruwelijkste sprintje wat ik ken. Het uitzicht boven op de dijk maakt een hele dag weer goed.
      Arno haakte af, weer mechanisch ongemak, Tim kreeg de lekke band.
      Nu dan het moeilijkste, wie waren er nog meer ?
      Henrieke, Antoinette, Jose,Janwillem, Jan Willem, Achmed ,Bram ,Herman en Herman ?, Johan ?,Marco Mapei et moi.Die laatste weet ik zeker, daar heb ik nog een goed gesprek mee gehad.
      14 man, de knip lukte niet en van boven kreeg ik door dat het goed was.
      Bij de rondvraag constateerden we dat er wel chaotisch gefietst was, maar wel lekker.
      Het leek koers.
      Volgens mij had dat chaotische fietsen te maken met de naderende weersomslag .
      Ik heb lekker gefietst, mooie avond en goed gezelschap.

      Ben altijd blij met verbeteringen ivm de genoemde namen.

    • #19397
      Marco Weijers
      Deelnemer

      Een avond shakespeare bij mij thuis.
      Ruimte voor mij om weer eens op woensdagavond te kunnen fietsen.
      Er is trainen met Jaap.
      Da’s heavy zonder Jaap.
      Blijft er dan nog wel wat over ?
      Ik zie Jan en ik zie Tim de rest rolt ons stil voorbij
      Tomas sluit aan, dat was het dan ook.
      Jaap wil ons zo snel mogelijk weg hebben
      Dan kan hij zijn studenten rustig te woord staan
      Maar waar moeten we heen zo zonder ons kompas ?
      We hebben het even over de wind.
      Maar ach dat maakt ook niet echt wat uit.
      Noorpolderzijl dat kennen we.
      3 x met de ogen knipperen en we staan onderaan de dijk.
      Stukje terug over dezelfde weg en dan door naar Pieterburen.
      Tomas wist niet dat Pieterburen zo dichtbij was.
      Bij deze snelheden is alles dichtbij.
      De wind gaat wat liggen, of rijden we eronder door ?
      De nieuwe brug bij Dorkwerd hangt veel te hoog lijkt het.
      Kun je ook onder door.
      Hij blijkt open te kunnen, schippers let op !
      Thuisgekomen weten we dat Jaap stiekem jaloers is.

      O, beware, my lord, of jealousy;
      It is the green-eyed monster which doth mock
      The meat it feeds on; that cuckold lives in bliss
      Who, certain of his fate, loves not his wronger;
      But, O, what damned minutes tells he o’er
      Who dotes, yet doubts, suspects, yet strongly loves!

      W. Shakespeare

    • #19398
      Tiemen
      Deelnemer

      Voor mij de eerste woensdagavond training. Even onwennig het nieuwe terrein, maar het is een goede locatie; we staan er niemand in de weg.
      Ik zie veel, heel veel, nieuwe gezichten maar ook oude bekenden. Dat worden veel groepjes denk ik, maar hoe formeer je dat? Ik stel voor om bij de volgende ALV een formateur te benoemen, het liefst iemand die zelf niet fietst en geheel onafhankelijk partijen bijelkaar kan brengen. Het loopt tegen 7 uur en ik kijk om mij heen met wie wil ik fietsen vanavond. Ik zie een enorme groep rondom Jaap ontstaan en vermoed een opstand. Het is echter de trainingsgroep. Mooi om te zien dat hier zoveel enthousiasme voor is.
      Ik kijk verder en zie in een keer Seryl apart gaan staan. Ik sluit mij vlug bij hem aan en al snel staan wij met 8 man klaar en rijden weg voor een rondje schildmeer. Wij zijn: Seryl, Douwe de Butcher, Bas, Wander, Robert, Gerard “ga toch fietsen” Vroom, ik zelf en een nieuweling die ik eerst aanzie voor Pippo Pozato. Later wordt ik daarop gecorrigeerd, het moet Damiano Cunego zijn. Pippo rijdt op een Willier en Ernst, onze aspirant, rijdt op een prachtige De Rosa zoals Damiano dat ook doet. Echter doen de looks toch echt meer trekken vertonen van Pippo.

      Inzet van de route is rondom het schildmeer dus eerst koers richting Schildwolde. We merken al snel dat er een pittige wind staat. We stoempen langs het Eemskanaal en oooh wat is het lekker draaien met 8 man. We rijden 250 a 300 meter en dan rustig doordraaien. In gestrekte draf langs het kanaal en dan bij de brug rechts, links etc.. Een wegafsluiting in Tjuchem bracht ons even van de route maar niet voor lang. Ernst blijkt een goede kennis van de omgeving te hebben en dirigeerde ons samen met Wander weer op koers. Met de wind in de kont werd de snelheid flink opgedreven. Iemand had bij Robert zout in de ogen gestrooid dat bracht de groep tot een halt. Toevallig liepen er aan de overkant 2 heren met de racefiets in de hand. Dat zijn rare zaken dus wij vroegen of wij konden helpen. Het was een lekke band maar hulp was onderweg. Maar met Gerard GTF en Douwe de Butcher in de groep is een lekke band een reden tot onvoorwaardelijke hulp. Binnen no-time was het euvel gefixt. En kwamen de hulptroepen voor niets.

      De trein werd weer vlot getrokken en in een lang voortsnellend lint stoomden wij op naar Slochteren, Froombosch en Harkstede. Daar werd nog even een groet aan sir. Patrick gebracht om vervolgens er nog een kort lusje aan te knopen via Luddeweer en Ten Post. Er waren geruchten om nog via Bedum, St. Annen te fietsen maar uiteindelijk werd in Ten Boer gekozen voor het fietspad langs de rijksweg. In Ten Boer nog even gedag gezegd tegen Antoinette en José. Op het fietspad werd de koers los gegooid. De snelheden vlogen omhoog. En al snel kregen wij de groep GJ in beeld. Een spreekwoordelijke rode lap voor de stier. Ernst gaf er een ferme lap op en spurte naar de groep toe. Het leek de definitieve slag, maar met een gezamelijke pogen brachten wij Bas in een zetel naar voren. De groep GJ werd voorbij gestoven en uiteindelijk eigende Bas het bordje Groningen zich toe. Bij Ruischerbrug de rondvraag. Goed en gedisciplineerd gefietst in een lekker tempo via een mooie route. Met andere woorden, wij hebben genoten. We kwamen wel tot de slotsom dat aspirant Ernst de volgende keer toch wel eerst met Light mee moet. Voor deze avond was dispensatie verleend maar dat kan geen regel worden 😉

      Bedankt voor de rit heren!

      • Deze reactie is gewijzigd 7 jaren, 1 maand geleden door Tiemen.
      • #19406
        Anoniem
        Inactief

        Oh Misery!

        • #19407
          Anoniem
          Inactief

          Poor and content is rich, and rich enough,

          But infinite richness is as poor as winter

          To him that ever fears he shall be poor.

          Good heaven, the souls of all my tribe defend

          From jealousy!

    • #19401
      Marco Weijers
      Deelnemer

      Is het optisch bedrog of heeft hij hele grote voeten ?

      Dit is neem ik aan Pippo of Damiano, of is het tegenwoordig Bon-ton om zomaar wat gebronsde mannen op het Forum te slingeren ?

    • #19403
      Tiemen
      Deelnemer

      Een getraind oog ziet de streepjes op armen en benen en weet: dit is een wielrenner.
      Daarnaast is dit inderdaad Pippo Pozato!
      Mocht er aanstoot aan worden gegeven dan vervang ik het plaatje 😉

      • #19409
        Sander
        Gast

        Dan zou hij toch in wieleroutfit moeten zonnen, conform regel #7. Een afvallige dus.

    • #19404
      Marco Weijers
      Deelnemer

      Ik was te gefixeerd op z’n voeten

    • #19408
      Wim
      Gast

      Ik vind ‘m wel lekker.
      Overigens: stikjaloers om hier al die fantastische woensdagavond verslagen te lezen.

      • #19410
        Tiemen
        Deelnemer

        Ja Wim, er is verordonneerd dat er stukjes geschreven moeten worden. Je zult je dus of moeten verdapperen of komen meefietsen.

        • #19413
          Wim
          Gast

          Allez, meefietsen zal nog nie gaan met die gebroken poot zunne. Darom ben ik zo jaloers 😉

          • #19417
            Geert Jan
            Deelnemer

            Wim toch.
            Wist ik niets van.
            Beterschap en hoe kreeg je dat voor elkaar.
            Is nazorg al geweest, want hier hoort BB bij.
            Bier en Bach.

            • #19420
              Wim
              Gast

              Metatarsus 5 ofwel Jones-fractuur. Twee maanden geleden ongelukkig op een drempel verstapt. Twee weken mee doorgelopen. Daarna 6 weken gips. Gisteren gips eraf. Voet rood en paars en helemaal opgezwollen van het vocht. Kan nu alleen een beetje strompelen op krukken. Veel pijn, maar niet aan de breuk zelf. Conditie en kracht ver te zoeken. Verder alles goed. Groeten vanaf Schiphol.

              • #19421
                Ekko Smith
                Deelnemer

                Ijs rechtsdraaiend, Help je straks graag weer op gang, beterschap.

              • #19443
                Tiemen
                Deelnemer

                Balen Wim!
                Maar Schiphol? Op weg naar Lourdes?
                I.i.g. beterschap en zoals Ekko zegt; help je graag mee de conditie weer op te bouwen.

      • #19411
        gj
        Gast

        “‘ hier “” ????

        • #19412
          Tiemen
          Gast

          of daar???

Weergave van 6 reactie threads
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar overzicht