bg

Gastenboek

Vorige onderwerp Volgende onderwerp
Weergave van 7 reactie threads

Zaterdadg 30-1-2016 fietsen

  • Auteur
    Berichten
    • #17359
      José
      Gast

      Wie van de geweldige fietsvrienden wil morgen een rondje fietsen?
      Rond 10:00 starten? waarvandaan??

    • #17363
      Jaap Vis
      Gast

      Ik wil morgen wel een rondje doen maar wel wat eerder starten. 9.00u stadspark? Het is niet heel erg nat tussen 9 en 12, Daarna gaat het weer mis!

    • #17364
      Jan Campa
      Gast

      Willen is het punt niet, maar het weer is niet best. Ik weet niet waar Jaap heeft gekeken, maar volgens mijn informatie is het juist in de ochtend veel regen (8mm), tussen 7.00-13.00u. Daarna wordt het iets beter.

      Dan ga ik nog wel even voor een rondje.

    • #17368
      José
      Gast

      Het waaide hard en tegen dus idd thuis gebleven en wk veldrijden gekeken.

    • #17370
      Jaap Vis
      Gast

      @ Jan: ’s middags werd het idd nog beter, heb je nog gereden?
      @ Jose: Ik ben niet meer langs het stadspark gegaan. Het was bij aanvang zo beroerd weer dat ik daar niemand verwachtte. En terecht dus. Na 14 km had ik een lekke band en ik voelde me een natte hond. Maar daarna warmde ik langzaam op en het weer werd steeds minder erg, tot droog en rustig. Toch nog lekker gefietst.
      ’s Middags bij Dik een nieuwe stadsfiets gekocht met terugtraprem, ala Jans cortina, Maar dan een gazelle. En nieuwe clubkleding besteld.

    • #17373
      Jan Campa
      Deelnemer

      Ik heb niet meer gereden. Ik heb aan de buis gekluisterd gezeten met een hele mooie sportmiddag. Serena kan verliezen, Thalita de Jong een achterstand zo even inhalen en er gaan geruchten van technische fraude in het veldrijden. Is het nu dan toch zo ver?

    • #17375
      Anoniem
      Inactief

      I continue to ride indoors in the “Virtual World” that is Zwift and today I will join a large group who will do a reliability ride of 101 km’s. The weather will be warm, sunny and dry in this “Virtual World”. 🙂

    • #17376
      Marco Weijers
      Deelnemer

      Indoors over outdoors….where did it all go wrong. Half the cyclists of this world live in virtual Richmond these days…

      P.s. It was windy outside but nice, so nice.

Weergave van 7 reactie threads
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar overzicht