bg

Gastenboek

Vorige onderwerp Volgende onderwerp
Weergave van 2 reactie threads

Zondag ? april…Koud, zon,….

  • Auteur
    Berichten
    • #43023
      Alie
      Gast

      Ja ik kijk weer eens op het gastenboek. Moet ik veel meer doen. We hebben vanmorgen een heel mooie (met dank aan Michel, koffie Jannie) tocht gemaakt. Start +1, en finish niet veel warmer. Er werd flink (soms wat onrustig) doorgefietst. Maar iedereen vond zijn draai en we toerden weer over weggetjes die ik niet kende. Eerst natuurlijk tegenwind, koffie bij de Menkemaborg. Een korte stop, want de noordenwind was koud. Daarna met zij- en meewind via prachtige paadjes langs Delfzijl weer terug naar Groningen. Wie?: Mathieu, Bertil, Ary, Jannie, Michel, Michiel, Eef, Jan D, Harry, Peter (heenweg), en ikzelf. Ik heb genoten, en thuis was het kaarsje uit, maar dat was prima!
      Ben ik iemand vergeten?????
      Oef..

      Alie

    • #43028
      Michiel Huisman
      Deelnemer

      inderdaad: Fred was er ook bij!

    • #43033
      Tiemen
      Deelnemer

      Het is voorjaar, het is voorjaar!
      Winterkleding kan in de kast!
      De klok kan een uur vooruit.
      Vogels beginnen aan hun gebroed.
      Krolse poezen laten ’s nachts hun gejammer horen.
      De eerste BBQ’s worden ontstoken.
      Studenten lopen in korte broek en teenslippers.
      En wij gaan met korte broek en zonder armstukken of jas op de fiets toeren……..
      Vergeet het maar.
      Afgelopen zondag was het stervens koud. Een straffe wind uit het noord-oosten.
      Een zevental besloot de route Uithuizen vanuit het park te rijden.
      Seryl, Jan Willem, Anne Jan, Wilma, Jan Theake, Peter Kraak (op de terugweg zonder kraak gelukkig) en Tiemen. Op de terugweg zou vanuit de light groep nog een Peter aansluiten.
      Ondanks de strak blauwe hemel was het erg koud en het duurde lang voordat ik warme vingers kreeg.
      De noord-oostenwind was ook een straffe tegenstander. Maar er werd geroutineerd een carrousel opgezet.
      Maar we gingen dus naar Uithuizen, Dat de route via Enumatil en Aduard liep was wat verassend te noemen. Toch een erg mooie route.
      Een voorstel van Jan Willem om in Warffum nog even linksaf door de polder te gaan werd afgeslagen door een meerderheid van de groep.
      De behoefte aan warmte en koffie was groot.
      Aangekomen bij de Menkemaborg in Uithuizen, bleek er een heerlijke mogelijkheid om buiten, (bijna) uit de wind in het zonnetje te zitten.
      Bij het binnenrijden van Uithuizen was Harry al bij ons aangesloten, als voorpost/verkenner van de light groep.
      Ook zij kwamen heerlijk bij ons in het zonnetje zitten.
      De koffie en het appelgebak smaakten heerlijk in dat zonnetje.
      De light groep bleek achteraf daarna nog via Delfzijll en Appingedam terug te zijn gereden, had ik achteraf gezien ook wel willen doen.
      Wij volgenden de routen en weken daar pas bij Bedum vanaf op verzoek van Anne Jan. Iets met de kwaliteit van het wegdek of zoiets.
      Ondanks de wind in de rug en de zon bleef het koud.
      Bij de rondvraag alleen maar tevreden gezichten!
      Bedankt voor de Rit fietsvrienden.

Weergave van 2 reactie threads
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar overzicht