bg

Gastenboek

Vorige onderwerp Volgende onderwerp
Weergave van 1 reactie thread

Zondag rit van 18 november.

  • Auteur
    Berichten
    • #41786
      Peter hoogwater
      Gast

      Hier een verslagje van medium toch naar Winschoten van zondag 18 november.
      In het park werden 2 groepen gevormd light en medium, light ging naar termuntenzijl en de andere naar Winschoten.
      Doordat ik anderhalve week niet gefietst had had ik mij bij light aangesloten maar bij het bruggetje op het polderpad werden we door de mediumjongens ingehaald.
      We gaan vandaag niet zo hard werdt er gezegd dus besloten Chris en ik het te proberen.
      Chris zou verderop weer met ligt meegaan dus hij besloot te wachten.
      De deelnemers waren Marten peter L ,peter H ,patrick, ary,sybren,bertil en Albert.
      Weet overegens niet of 37 tegen de windt rustig is maar met zn allen bereikte we de stallen alwaar een borrel en koffie met gebak op ons lagen te wachten.
      Toen we op het punt van vertrek stonden kwam daar opeens Chris aanfietsen.
      Hij was te ver met ons meegefietst en had light gemist en was alleen verder gereden.
      Nadat Chris ook koffie had gedronken zijn we met zn allen huiswaarts gereden .
      Na bij waterhuizen de rondvraag was ik om kwart over2 weer thuis na een mooie rit met veel zon

      Peter H

      .

    • #41787
      Anoniem
      Inactief

      De inbreng van light deze dag kan niet onvermeld blijven. Met oostenwind was het doel Termunterzijl en moest bereikt worden met de formatie Ronald, GJ, Michel, Michiel, Jan D, Pieter, Arno, Harry en Ferry. Aanvankelijk deden Chris en Peter H. ook even mee maar bij het bruggetje in de westerbroekstermadepolder konden ze hun driften niet beteugelen en sprongen met de passerende medium-groep mee. Het bruggetje werd overigens met de groots mogelijke voorzichtigheid genomen. Restanten vorst op de houten brugdelen en slechte “val”ervaringen van Ronald en Arno op deze plek deed een ieder afstappen. Was het eerste uur ook nog wel frisjes (klachten over koude vingertopjes..) maar de zon deed gaandeweg de dag de thermometer stijgen. De heenweg via Nieuw Scheemda, Nieuwolda, Woldendorp. Terug nog verrassender met uiteenlopende binnendoor weggetjes. De groep werd ook steeds meer uitgedund. Jan D. haalde de koffie niet, want zijn verantwoordelijkheid voor de zaak deed hem met Termunten in zicht omdraaien om op tijd terug te zijn. Bij het koffiedrinken zat Michel op hete kolen, had beloofd op tijd thuis te zijn en ging solo pijlsnel in één rechte lijn op huis aan. Arno en Harry maakten na maanden rust weer deel uit van een trapstelgezelschap. Bij Arno ging dat probleemloos, Harry had in het 2e deel wat meer moeite. Maar samen uit, samen thuis is nog steeds het motto. Weer een prachtige fietsdag.

Weergave van 1 reactie thread
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar overzicht